Vorig jaar – net voordat de corona uitbrak – startte op het terrein van het AZC (Joseph Haydnlaan 2, Oog in Al) een nieuw restaurant met de mooie naam ‘A beautiful mess’. Nog nauwelijks begonnen, moesten ze weer sluiten, maar nu is het weer open.
De trainees zijn bewoners van het AZC om het horeca-vak te leren. Deze plek is vooral bedoeld als ontmoetingsplaats tussen bewoners van het AZC en mensen van buiten. Er worden allerlei activiteiten georganiseerd voor de bewoners, maar er zitten ook mensen te vergaderen. En er is altijd een tafeltje om een heerlijke kop koffie/thee te drinken of de lunch te gebruiken.
Van donderdag tot en met zondag is ‘A beautiful mess’ open van 11.00 tot 18.00 uur. De keuken gaat (voorlopig) dicht om 17.00 uur. Loop rustig eens over het terrein van het AZC. Of neem contact op via utrecht@abeautifulmess.nl
Meer informatie vind je op de website abeautifulmess.nl
.
.
Bron:Â Nieuwsbrief, wijkgemeente Kerk Utrecht-West, zondag 29 augustus 2021
Foto door divily, via unsplash.com
.