Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Saxofoonconcert in Wilhelminakerk

16 februari, 16:00 - 17:30

Free

Zondag 16 februari 2025 wordt er weer een concert in de serie WilhelminakerkConcerten gehouden. Het komende jaar hoopt de Wilhelminakerk vele enthousiaste musici te mogen verwelkomen zodat iedereen kan genieten van mooie concerten.

Het Singel Saxofoonkwartet verzorgt dit jaar als eerste een prachtig optreden. Het kwartet bestaat uit vier Utrechtse saxofonisten met verschillende muzikale roots van klassiek tot jazz, harmonie en zelfs sax-&-DJ!  Wat hen bindt? De passie voor de saxofoon en muziek die de grens opzoekt tussen klassiek en modern.

Met een klassieke benadering brengen de musici een toegankelijk én verrassend repertoire, dat zo een hernieuwde kennismaking biedt met componisten zoals Pierre Vellones, Vittorio Monti, Astor Piazzolla, Paquito d’Rivera en Pedro Iturralde. Het Saxofoonkwartet bestaat uit de volgende musici:

Sopraansaxofoon: Eline Meyer
Altsaxofoon: Joran Lammers
Tenorsaxofoon: Reinier van Leuken
Baritonsaxofoon: Marjolein van Leuken

Het concert begint om 16.00 uur. De deur is open om 15.30 uur. Toegang is gratis, maar een vrijwillige bijdrage (kan ook digitaal) wordt zeer op prijs gesteld. Er is een drankje na afloop. Meer informatie: Rita Dijkstra, 06-22747649

Het volgende concert in de serie is op 16 maart.

Gegevens

Datum:
16 februari
Tijd:
16:00 - 17:30
Kosten:
Free

Locatie

Wilhelminakerk
Hobbemastraat 35 (hoek Paulus Potterstraat)
Utrecht (Oost),
+ Google Maps
Bekijk de site van Locatie